Virtuální realita

K-klub Městské knihovny Havířov nově nabízí svým uživatelům možnost vyzkoušet si VIRTUÁLNÍ REALITU. Vlastníme 2x headset Oculus Quest 2, který jsme pořádně otestovali a musíme říct, že jsme nadšení. Možnosti, které s sebou virtuální realita nese, je opravdu nespočet a ty tak můžeš například mrknout do vesmíru, stát se pilotem vesmírné rakety, rozhlédnout se na Mount Everestu, navštívit Paříž i New York, omrknout dinosaury v jejich skutečné velikosti nebo se jen zapotit při hře Beat Saber. K virtuální realitě jsme pořídili také dva výkonné tablety, pomocí kterých mohou tvoji kamarádi vidět, kde se zrovna “nacházíš“. Nemusíš mít tedy strach, že bys VR brýle nezvládl/a. Vždy ti rádi pomohou nejen knihovníci z K-klubu, ale i naši dobrovolníci, kteří tomuto prostředí rozumí.

Pravidla k používání Virtuální reality

  • musí ti být více než 8 let a musíš mít platný registrační průkaz do knihovny. Nemáš-li průkazku, nezoufej. Registrovat se můžeš kdykoliv a v kterékoliv pobočce Městské knihovny Havířov, nebo přímo u nás v K-klubu.
  • rezervuj si svůj zážitek v rezervačním systému Supersaas. Virtuální realitu provozujeme každé pondělí a středu v čase od 14 do 18 hodin.
  • jedny VR brýle můžeš používat 30 minut, pak je půjčujeme dalšímu zájemci v pořadníku.

Rezervuj si svůj zážitek

Rezervuj si svoje místo v otevřeném rezervačním systému Superaas a pronikni do světa technologie, která ti umožní pohled nejen do jiných světů, ale nabídne ti také možnost vzdělávat se v nejrůznějších oblastech. Virtální realita je zábava i poznání.

Rezervovat termín

Virtuální realita byla do K-klubu pořízena s pomocí Nadačního fondu Veolia. Děkujeme.

Scroll to Top