Program

Městská knihovna Havířov je tady pro všechny – na své si přijdou děti, teenageři, dospělí i senioři. Pořádáme vernisáže, literární večery, koncerty, přednášky, autorská čtení, tvořivé dílny a soutěže. Senioři se mohou vzdělávat v rámci Virtuální Univerzity třetího věku.

Najdi mě

Ve čtvrtek 1. dubna 2021 startuje nová soutěž pro dospělé čtenáře! Na různých místech Havířova najdete dvakrát týdně schované knihy. Postupně vám budeme dávat indicie k jejich objevení. Pro indicie sledujte náš Facebook a Instagram.

Podrobná pravidla

Tvoříme knižní hrdiny

V pondělí 1. března vyhlašujeme již 12. ročník projektu "Tvoříme knižní hrdiny". Tentokrát bude věnován Waltu Disneymu, od jehož narození letos uplynulo 120 let. Žáci ZŠ i SŠ, včetně dětí MŠ, mohou tvořit hrdiny Walta Disneyho jakoukoliv technikou. Termín odevzdání prací je do 31. 5. 2021. Všechny práce budou vystaveny a ty nejlepší odměněny!

Více informací

Program ke stažení v PDF

Chcete si stáhnout měsíční program do počítače nebo si ho vytisknout jako letáček? Přejďěte na stránku Program ke stažení, kde naleznete nejen aktuální číslo, ale i archiv programů až do roku 2014.

Program ke stažení

Nadcházející události

There are no events
Scroll to Top