Městské informační centrum

Historie Městského informačního centra v Havířově sahá do roku 1996, kdy bylo otevřeno jako jedna z poboček havířovské knihovny v přízemí budovy Společenského domu Reneta na Dlouhé třídě. Od října roku 2012 sídlí v rekonstruovaných prostorách Kina Centrum.

Městské informační centrum poskytuje informační služby pro občany města Havířova, návštěvníky i turisty. Informační servis pokrývá veškeré aktivity týkající se města. Jedná se např. o nabídku ubytování, stravování, návštěv kulturních akcí a památek či sportovního vyžití. Nabízí informace o místních firmách, pomoc při orientaci ve městě, informace o vlakových a autobusových spojích.

Dále prodává vstupenky přes prodejní sítě Ticketportal, Ticketart, Ticketstream, Ticketmaster, Colosseum Ticket, TicketLIVE, vstupenky na představení v Domě kultury města Ostravy, Národním divadle Moravskoslezském, Kulturním domě AKORD a Divadle loutek Ostrava. Mimo vstupenek na kulturní představení nabízí široký sortiment map, pohledů, upomínkových předmětů, pohlednic, turistických známek apod. V MIC si také můžete zakoupit jízdenky z prodejní sítě AMS Bus.

Vedoucí centra: Jana Doleželová, DiS.
Pracovnice: Ivana Galajdová a Bc. Michaela Klečatská

Běžná provozní doba

Sledujte oficiální web, kde naleznete případná omezení provozu.

Pondělí
7:30 – 18:00

Úterý
7:30 – 18:00

Středa
7:30 – 18:00

Čtvrtek
7:30 – 18:00

Pátek
7:30 – 18:00

Sobota
8:00 – 12:00

Neděle
13:00 – 17:00

Kontakt

Scroll to Top