Nově audioknihy také online!

Ve spolupráci s Palmknihy.cz nabízíme pro vás, naše čtenáře, kromě půjčování e-knih novou službu, a to půjčování audioknih online. Služba je dostupná pro všechny registrované uživatele knihovny a umožní vám poslouchat e-audioknihy přímo na vašich zařízeních (vybraných čtečkách, chytrých telefonech a tabletech s operačním systémem Android nebo iOS) kdykoli a kdekoli.

Registrovaní čtenáři mohou stahovat a poslouchat zdarma až 3 knižní tituly měsíčně.

Podmínky půjčování e-audioknih jsou stejné jako u e-knih. Pro půjčování e-knih a e-audioknih online je potřeba mít platnou registraci v knihovně, stáhnout si aplikaci Palmknihy do svého zařízení a zaregistrovat se na stránkách palmknihy.cz pod stejným e-mailem jako v knihovně. Výpůjční lhůta je přesně 31 dnů a lze si knihy poslechnout bez nutnosti připojení k internetu. Následující den se výpůjčka sama vymaže z aplikace. Podrobnější informace o podmínkách půjčování včetně návodu najdete v našem manuálu -> Elektronické knihy a audioknihy.

Seznam všech e-audioknih k půjčení online najdete v našem katalogu.