Bookstart – S knížkou do života

Rodiče a jejich malé knihousky ve věku od 0 do 3 let zveme na další setkání v rámci projektu Bookstart, tentokrát na téma Cvičí nejen ručičky.

Projekt Bookstart – S knížkou do života je mezinárodní projekt, zaměřený na vzdělávací, kulturní a kreativní rozvoj dítěte v rodině od narození až po nástup do školy. Projektem oslovuje knihovna společně s obcemi rodiče nově narozených dětí prostřednictvím speciálních dárkových setů, které obdrží na akci města Vítání občánků.

St | 23. února 2022

Přejít na začátek