Bookstart - Od brblání k povídání

Bookstart – Od brblání k povídání

V rámci projektu Bookstart zveme na další setkání maminek (případně tatínků či prarodičů) a malých knihousků ve věku od 0 do 3 let. Tentokrát se zaměříme na logopedii nejmenších. Ukážeme si, jak brousit jazýček nejmenších. Z kapacitních důvodů je nutná rezervace na tel. 597317223 nebo e-mail: prodeti@knih-havirov.cz

Projekt Bookstart – S knížkou do života je mezinárodní projekt, zaměřený na vzdělávací, kulturní a kreativní rozvoj dítěte v rodině od narození až po nástup do školy. Projektem oslovuje knihovna společně s obcemi rodiče nově narozených dětí prostřednictvím speciálních dárkových setů, které obdrží na akci města Vítání občánků.

Bookstart - Od brblání k povídání

St | 12. října 2022