Bookstart – Kam se všude vleze prst aneb O motorice

Srdečně zveme naše mrňousky – knihousky ve věku do 3 let a jejich rodiče na další setkání projektu Bookstart. Dubnové téma zní „Kam se všude vleze prst aneb O motorice“. Tentokrát si i něco vyrobíme. Těšíme se na vás!

Projekt Bookstart – S knížkou do života je mezinárodní projekt, zaměřený na vzdělávací, kulturní a kreativní rozvoj dítěte v rodině od narození až po nástup do školy. Projektem oslovuje knihovna společně s obcemi rodiče nově narozených dětí prostřednictvím speciálních dárkových setů, které obdrží na akci města Vítání občánků.

St | 20. dubna 2022