Bookstart – Knížka na nočník

V rámci projektu Bookstart zveme na další setkání maminek (případně tatínků či prarodičů) a malých knihousků ve věku od 0 do 3 let. Květnové téma zní: „Knížka na nočník“. Zajímavé knižní tituly Vám ukáží, jak děti skamarádit s nočníkem. Těšíme se na vás!

Speciální host: manažerka Montessori mateřské školy Bimbonido představí jejich zařízení.
Z kapacitních důvodů nutná rezervace na tel. 597 317 223 nebo e-mailem: prodeti@knih.havirov.cz

Projekt Bookstart – S knížkou do života je mezinárodní projekt, zaměřený na vzdělávací, kulturní a kreativní rozvoj dítěte v rodině od narození až po nástup do školy. Projektem oslovuje knihovna společně s obcemi rodiče nově narozených dětí prostřednictvím speciálních dárkových setů, které obdrží na akci města Vítání občánků.

St | 18. května 2022