Toulky Havířovem – hra s QR kódy

Na prázdninové měsíce jsme pro vás připravili soutěž! Projděte se Havířovem a jeho okolím. Na vytipovaných místech hledejte QR kódy a rozluštěte název knihy. Budete potřebovat pohodlné boty, mobil s aplikací pro čtení QR kódů, mapku a hrací kartu. Pokud chytrý telefon nevlastníte, nic se neděje. Pošlete nám na e-mail prodeti@knih-havirov.cz fotku z místa, které jste navštívili a my vám obratem zašleme zadání úkolu.

Tipy na zajímavá místa s mapkou a hrací kartu získáte v odděleních Městské knihovny Havířov na ul. Svornosti, Šrámkova, Gen. Svobody a J. Seiferta. Dostupné budou rovněž na webu knihovny. Na každém místě na vás čekají dva QR kódy. Jeden je určen dětem a druhý je pro dospělé. Pod nimi jsou ukryty indicie v podobě obrázků. Ty vám pomohou rozluštit název knihy, který zapíšete do hrací karty. Vyplněnou hrací kartu odevzdejte v knihovně do 31. 8. 2021. Z úspěšných řešitelů budou vylosování 3 z každé kategorie, kteří obdrží odměnu.

QR kódy budou dostupné v období letních prázdnin, tedy od 1. 7.–31. 8. 2021.

Pokud byste v daném místě kód nenašli, dejte nám o tom vědět. Napravíme to!