Půjčování přes výdejní okénko od 22. 2. 2021

Vážení čtenáři,

v souvislosti s vládním usnesením budeme od pondělí 22. 2. 2021 půjčovat knihy přes výdejní okénko tímto způsobem:

• knihy je nutné objednávat předem, a to buď telefonicky, e-mailem (viz kontakty níže) nebo přes vaše čtenářské konto v on-line katalogu (lze vybírat z fondu všech poboček Městské knihovny Havířov)
  • vždy vyčkejte na potvrzení od knihovny (telefonicky, e-mailem, sms), že jsou vaše knihy připraveny k vyzvednutí
  • vyzvednutí probíhá přes otevřené okno, a to pouze na pobočkách Svornosti, Šrámkova, U Jeslí a Seifertova (viz provozní doba na plakátu)
  • knihy lze vracet na pobočkách Svornosti, Šrámkova, U Jeslí a Seifertova, využít lze také BiblioBox před knihovnou na ulici Svornosti
  • v ostatních pobočkách nelze vracet ani vydávat objednané knihy
  • dodržujte, prosím, rozestupy a veškerá doporučená hygienická opatření

Půjčovna pro děti, Svornosti

Půjčovna pro dospělé, Svornosti