Najdi mě – nová pátrací hra

Na různých místech Havířova najdete od 1. dubna 2x týdně schované knihy. Postupně vám budeme dávat indicie k jejich objevení. Vždy od nás dostanete GPS souřadnice s přesností na několik metrů a fotografii místa, kde knihu najdete (na fotce bude místo, kde kniha přímo je, i když samotný balíček nebude vidět).
Pro indicie sledujte náš Facebook a Instagram. Celkově můžete najít až 10 knih (hra bude probíhat 6 týdnů). Z úspěšných hledačů na konci pátračky vylosujeme jednoho z vás, který od nás získá tašku s logem Městské knihovny Havířov plnou překvapení. Knihy budou na místech volně přístupných, které nejsou vidět na první pohled, ale současně není třeba nic otevírat nebo nadzvedávat. Mějte oči na stopkách.

PRAVIDLA HRY

• pokud knihu najdete, je vaše a můžete si ji nechat

• vyfoťte se s ní a fotku vložte na svůj Instagramový účet s hashtagem #NajdiMe21
  • nezapomeňte označit @knihovnahavirov a uvést místo nálezu
  • pokud Instagram nemáte, zašlete nám fotku na e-mail: klub@knih-havirov.cz

Může se stát, že knihu někdo náhodou najde před vámi a nezachová se podle instrukcí. Pokud si budete jistí, že jste na správném místě a kniha tam není, napište nám (ideálně přímo z místa) na FB nebo Instagram. Pokud se to dozvíme, toto místo označíme písmenky NŠ (nalezeno škarohlídem).
Tímto bychom také chtěli poprosit všechny lidičky o ohleduplnost.
Pokud hru hrát nechcete, nechejte balíčky s knihami na místě.
Hra Najdi mě… vznikla ve spolupráci s knihomilove.cz