Najdi mě – Část 2. tentokrát pro děti mládež.

Na různých místech Havířova najdeš od 1. června 2x týdně schované knihy. Prvních pět knih bude určeno pro děti do 12 let. Dalších pět pak bude pro mládež od 12 let. Knihy budou označeny. Postupně ti budeme dávat indicie k jejich objevení. Vždy od nás dostaneš GPS souřadnice s přesností na několik metrů a fotografii místa, kde knihu najdeš.
Pro indicie sleduj náš Facebook a Instagram. Celkově můžeš najít až 10 knih (hra bude probíhat 5 týdnů). Pamatuj však i na ostatní 😉 Z úspěšných hledačů na konci pátračky vylosujeme jednoho, který od nás získá tašku s logem Městské knihovny Havířov plnou překvapení. Knihy budou na místech volně přístupných, které nejsou vidět na první pohled, ale současně není třeba nic otevírat nebo nadzvedávat. Měj oči na stopkách.

PRAVIDLA HRY

• pokud knihu najdeš, je tvoje a můžeš si ji nechat
  • vyfoť se s knihou nebo jen vyfoť knihu na místě, kde jsi ji našel a fotku vlož na svůj Instagramový účet s hashtagem #NajdiMe21
  • nezapomeň označit @knihovnahavirov a uvést místo nálezu
  • pokud Instagram nemáš, požádej o pomoc rodiče a zašli nám fotku na e-mail: klub@knih-havirov.cz

Může se stát, že knihu někdo náhodou najde před tebou a nezachová se podle instrukcí. Pokud si budeš jistá/ý, že jsi na správném místě a kniha tam není, napiš nám (ideálně přímo z místa) na FB nebo Instagram. Pokud se to dozvíme, toto místo označíme písmenky NŠ (nalezeno škarohlídem).
Tímto bychom také chtěli poprosit všechny lidičky o ohleduplnost.
Pokud hru hrát nechcete, nechejte balíčky s knihami na místě.

Hra Najdi mě… vznikla ve spolupráci s knihomilove.cz