Madagaskar – Země krále Jelimána

16. 9. 2020 | 18:00 20:00

„Já tak rád trsám, trsám. Já tak rád trsám, trsám. Já tak rád trsám, trsám. Ty tak rád trsáš. My chceme? Trsat! Všem holkám z celého světa! Váš král Jelimán to říká na rovinu…“

Král Jelimán! Kdo by právě neznal krále Jelimána a jeho pověstné trsání… Není na světě snad známější animovaný film Madagaskar, který právě proslavil i stejnojmenný ostrov ležící v Indickém oceánu. Díky dlouhodobé izolaci je ostrov, na kterém leží i stejnojmenný stát Madagaskar, jako takový, unikátní v mnoha směrech. Úchvatný! A tak málo políbený masovým turismem. Navíc okořeněný z 90 % čistou endemickou přírodou, faunou a flórou. Teď už stačí jen zavřít oči.

Nechte se unést na výlet do dálných končin tohoto nespoutaného, divokého charakteru země. Putujte v mých stopách na sever, západ, jihozápad či východ ostrova a buďte tak okouzleni chudobnou krásou, kterou ve vás zanechá nesmazatelná stopa Madagaskaru.

Vstupné 110 Kč/osoba přes smsticket.cz v předprodeji 🙂
Vstupné 130 Kč/osoba na místě v den akce.

Nicméně kapacita v K-klubu je omezena a pokud chceš s kamarády sedět spolu, doporučujeme rezervaci míst na katerina.kasakova@gmail.com

Kateřina Kašáková, známa jako Kate, je mladá sólo cestovatelka, bloggerka, influencerka a moderátorka pořadu BusinessTalk „Travel“, která miluje žít život naplno, chce okusit všechno, co nabízí, cestovat, poznávat, objevovat, sportovat a vzdělávat se. Kate má za sebou nespočet cest do zahraničí. Dvakrát navštívila Madagaskar a Panamu, dále např. Austrálii, Nový Zéland, USA, Kambodžu, jihovýchodní Asii, západní Evropu apod. Když zrovna nelétá daleko, podniká výlety po Evropě. Stačí stan, někdy dokonce jen auto. Nejraději ale cestuje sama. A tak jejím jediným parťákem na dalekých cestách se tak stává pouze Crohnova nemoc. O tom všem nejen přednáší, ale píše také vlastní blog Cover The Road.

https://www.facebook.com/covertheroadcom
IG: http://www.instagram.com/covertheroadcom

Scroll to Top